Por Ghalia Naim
16 enero, 2017

Ahora saluda con un “Alaikum Salam”.

Con esta noticia el mundo va a estallar. Lindsay Lohan borró todas sus provocadoras fotos de Instagram y actualizó su biografía con las palabras “Alaikum Salam”, cuyo saludo es usual entre los musulmanes, ¿qué quiere decir esto? Pues todo indica que la controvertida pelirroja se acaba de convertir al islam.

¿Qué tal?

Lindsay Lohan/Instagram

No es primera vez que la actriz da señales de seguir esta religión.

En 2015 fue criticada por llevar un Corán en las manos mientras caminaba por Nueva York, pero muchos musulmanes se sienten a gusto con su inclinación.

ABD'li Yıldız Lidnsay Lohan, "Aleyküm Selam" Deyip Müslüman Oldu Daha önce elinde Kur'an'la görüntülenen, Türkiye'ye geldiğinde başını örten Lindsay Lohan, Instagram hesabında yaptığı değişiklikle Müslüman olduğunu dolaylı yoldan ilan etti. Hristiyan Katolik bir ailenin kızı olarak doğan ABD'li oyuncu, model ve pop şarkıcısı Lindsay Lohan daha sonra farklı dinsel inanışlara yönelmişti. ELİNDE KUR'AN'LA GÖRÜNTÜLENDİ Geçtiğimiz yıl işlediği bir trafik suçu yüzünden 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırılan Lindsay Lohan, cezası kapsamında çalıştığı New York'taki okula giderken Kur'an'ın İngilizce çevirisiyle objektiflere yakalanmış ve hakkında "Müslüman oldu" iddiaları ortaya atılmıştı. TÜRKİYE'DE BAŞINI ÖRTTÜ Son olarak 2016 yılı Ekim ayında Gaziantep'e gelen ve burada Suriyeli aileleri ziyaret eden Lohan başörtüsü takmış ve objektiflerin önüne geçmişti. DOLAYLI YOLDAN MÜSLÜMAN OLDUĞUNU İLAN ETTİ Elinde Kur'an'la görüntülenen daha sonra da başörtüsüyle objektiflere poz veren Lohan son yaptığı hamleyle "Müslüman oldu" iddialarını neredeyse doğruladı. Instagram hesabındaki tüm fotoğrafları silip, hayatında beyaz bir sayfa açtığı mesajını veren Lohan, Instagram'daki isminin yanına "Alaikum salam" yazdı. Lohan'ın Instagram'ındaki bu değişiklik tüm insanlığı selama davet eden İslam'ın davetine icabet olarak algılandı. Yani Lohan dolaylı yoldan Müslüman olduğunu ilan etti. #lindsaylohan #müslüman #muslim #kuran #abd

A photo posted by magazin günlüğü (@magazingunlugu) on

Lohan tiene mucho tiempo trabajando como voluntaria en campos de refugiados en Turquía.

Además, en varias oportunidades ha comentado que está aprendiendo árabe y ha llamado “casa” a Dubai, ciudad en la que pasa buena parte de su tiempo.

Lindsay Lohan #lindsaylohansc #lindsaylohan #sexy #celebrity #hot

A photo posted by Sexy Celebrities (@sexycelebritiessc) on

No se tiene ninguna declaración oficial todavía, pero todo indica que la alocada Lindsay dio un giro bastante radical.

Uno de 360 grados, literalmente.

#popularpage #follow #love #sexy #lohan #summer #instadaily #blonde #hollywood

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsay_lohan) on

#summer #lindsay #lindsaylohan #hot #paparazzi #celebrity #hollywood #lohan #la #skinny #sexy #smoking

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsay_lohan) on

¿Qué opinas de esto?

Puede interesarte